Český výrobce a dodavatel kabelových nosných systémů

ARKYS, s.r.o., je ryze českou společností s již více jak 25letou tradicí, která se pohybuje v segmentu nosných kabelových konstrukcí. Našimi hlavními produkty jsou drátěné kabelové žlaby MERKUR 2 a plechové žlaby LINEAR. Jedná se o nejrozšířenější nosné systémy kabelových tras v ČR.

Zakládáme si na kvalitě výrobků, proto je naší snahou udržet ji na maximální úrovni dnes i v budoucnu. Pro výrobu tras MERKUR 2 používáme plně automatizované výrobní linky využívající nejmodernější technologii středofrekvenčního svařování, moderní robotická pracoviště a vysokorychlostní laserové technologie. Závěrečnou povrchovou úpravu žlabů provádíme ve vlastní galvanovně s vysokou výrobní kapacitou, která patří mezi nejmodernějších linky v ČR. Skladové prostory čítají více jak 2000 paletových míst. Posuvné regály zajišťují skladový komfort a umožňují expedovat i velké zakázky ve velmi krátkých časových úsecích.

Za velkou obchodní přednost považujeme fakt, že při výrobě drátěných kabelových žlabů nejsme odkázáni na žádné subdodávky, a proto dokážeme velmi pružně reagovat na požadavky našich zákazníků. Obchodně spolupracujeme s nejvýznamnějšími sítěmi velkoobchodů v ČR a na Slovensku.

Kabelový nosný systém MERKUR 2

Nosný systém kabelových tras MERKUR 2 je určen pro kabelové trasy silnoproudých, světelných a motorických rozvodů, slaboproudých rozvodů, rozvodů měření a regulace a rozvodů dalších médií. Téměř okamžitě po uvedení na trh v roce 2010 se stal systém MERKUR 2 oblíbenou volbou zkušených profesionálů, kteří mimo kvalitu zpracování oceňují zejména jeho flexibilitu a funkčnost v široké škále podmínek, pro které je určen. Optimalizovaná konstrukce kabelových žlabů systému MERKUR 2 opakovaně prokazuje své vlastnosti při zátěžových testech, testech odolnosti při požáru a nachází uplatnění i ve vysoce sledovaném prostředí dopravních staveb, provozů jaderných elektráren, agresivním prostředí chemického průmyslu, superčistých provozech v potravinářství a výrobě elektroniky. Obliba systému MERKUR 2 z něj dělá nejpoužívanější nosný systém kabelových tras na českém trhu a staví tak společnost ARKYS do pozice největšího českého výrobce kabelových nosných systémů.

 

www.arkys.cz