Eaton Elektrotechnika s.r.o. 

Jsme tradičním výrobcem přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů, na český trh jsme vstoupili v roce 1993. Letos tedy oslavujeme 30leté výročí našeho působení na trhu. Řadíme se mezi hlavní dodavatele vysoce kvalitních výrobků a služeb na poli elektrotechniky.  

Na Elektrotechnické výstavě v Hradci nás najdete na dvou místech. Hned před vstupem potkáte naše prezentační vozidlo, kde najdete průmyslové produkty a automatizaci. Určitě nezapomeňte navštívit náš hlavní stánek uvnitř, kde nejen, že představíme naše produkty a řešení pro domovní instalace, distribuci energie, technologii budov a moderní elektroinstalace. Připravili jsme si také přehled produktů ze sortimentu pro fotovoltaické elektrárny. Jako v předchozích letech jsme hlavním sponzorem dárku, který si z výstavy odnesete jako krásnou vzpomínku. Letos se můžete těšit na VÝSTAVNÍ MIX ořechů a lyofilizovaných sýrů. 

Na stánku se na vaši návštěvu budou těšit naši obchodní zástupci, které znáte ze svých regionů a také produktoví specialisté, kteří budou připraveni zodpovědět vaše produktové a technické dotazy zaměřené nejen na produktové novinky a zajímavosti. 

Více informací naleznete na našich stránkách www.eaton.cz