GHV Trading, spol. s r. o.

Naše firma patří mezi úspěšné a rozvíjející se firmy působící od roku 1991 na českém i slovenském trhu.

Za založení firmy vděčíme třem zakladatelům, z jejichž jmen se zrodil i název naší firmy.

Byli jimi pánové Ing. Gross, Ing. Hašek a Ing. Věneček.

Jsme obchodní firmou zastupující kvalitní a prověřené dodavatele s výhradním zastoupením nebo jako autorizovaný distributor či dealer pro český a slovenský trh. Jsme vnímáni jako významný partner v prodeji komponentů pro rozváděče, přenosné měřicí a testovací techniky.

Kvalita výrobku není pro nás jen definice konečné řady parametrů, ale znamená pro nás především pocit spokojenost zákazníka jako odraz jeho představ o vlastnostech, výkonu a ceně výrobku.

Víme, že na rychlost dodání každé součást závisí výroba, montáž a předání i těch největších systémů a investičních celků. Proto při dodávkách měřicí techniky, komponentů pro výrobu rozváděčů a elektrických systémů klademe právě na rychlost dodávek velký důraz a zakázky plníme v rozhodující míře dle Vašich požadavků.

Od založení naší firmy usilujeme o to, aby nás zákazníci i dodavatelé vnímali jako spolehlivého partnera, protože dobré obchodní vztahy, podobně jako vztahy osobní, jsou založeny především na spolehlivosti a jedině za této podmínky můžeme být úspěšní.

Zákazník a jeho požadavky se prolínají veškerou naší činností, od vyhledávání nových dodavatelů, přes poradenství, srozumitelné české manuály až po servisní činnost. Nepředstíráme, že můžeme splnit vše, chceme však, aby zákazník věděl, že pro něj děláme maximum.

Přijďte tedy na náš stánek a prohlédněte si produkty jako jsou měřicí transformátory proudu MBS, analogové panelové přístroje a převodníky elektrických veličin WEIGEL, komponenty pro řízení teploty v rozváděčích STEGO, analyzátory sítí a automatické přepínače SOCOMEC, hlídače izolačního stavu a komponenty pro zajištění elektrické bezpečnosti v elektromobilitě a zdravotnictví BENDER, splétané a kroucené pásky z mědi COREX nebo širokou škálu přenosných měřicích a testovacích přístrojů FLUKE, CHAUVIN ARNOUX, AMPROBE, METRIX či termokamery HIKMICRO a mnoho dalších.

Na Vaši návštěvu se těší tým pracovníků GHV Trading