​Představení společnosti Hager

 

Společnost Hager Group je více než 65 let průkopníkem na poli elektrických instalací. Celosvětově zaměstnává přes 12 900 lidí, zastoupena je ve více než 100 zemích, má 20 výrobních závodů a v roce 2022 dosáhla obratu 2,8 mld. €.

V České republice působí jako Hager Electro již od roku 1995. Značka Hager je synonymem pro špičkové rozvaděče, instalační a jisticí přístroje, systémy pro ukládání vedení a inteligentní systémy řízení budov. Do rodiny produktů Hager patří také domovní spínače berker – vypínače a zásuvky, které sbírají uznání a designová ocenění již více než 90 let. Průběžně reagujeme na trendy i potřeby zákazníků a tak v našem portfoliu naleznete v posledních letech i nabíjecí stanice pro elektromobily či produkty pro fotovoltaiku.

Budeme rádi, když nás navštívíte v našem stánku, kde vás seznámíme s novinkami v sortimentu Hager například z oblasti bezšroubových rozvaděčů a instalačních přístrojů, systémů pro ukládání vedení, nabíjecích stanic witty.start a witty.share, produktů pro fotovoltaiku či domovních elektroinstalačních přístrojů berker a lumina.

Budeme také rádi, pokud nás budete sledovat na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube, či se přihlásíte k odběru newsletteru. Se vším vám na místě ochotně poradí tým našich zkušených obchodních a marketingových specialistů.

Využijte prodejní akci při nákupu výrobků Hager v pobočkách Sonepar a získejte poukázku Sodexo!

Těšíme se na vás!

Lookbook

Podívejte se na přehled našeho produktového portfolia formou videa, nebo si stáhněte online brožuru zde.

Konfigurátor berker

Rychlá a jednoduchá konfigurace bez znalosti objednacích čísel a použití katalogu. Návod zde.

Kontakt:

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66 Zdiby
Tel: +420 281 045 727
E-mail: info@hager.cz
www.hager.cz