​Elektroinstalace a rozvodné systémy pro průmyslové a komerční stavby

Elektrická energie nás žene vpřed. Ve všech oblastech života. Společnost Hensel je zárukou toho, že se elektrická energie vždy dostane tam, kde je potřeba. Spolehlivě, bezpečně a rychle. Jsme na trhu již po tři generace. Naše specializace: Profesionální řešení v oblasti systémů elektroinstalace a rozvodů. 850 zaměstnanců společnosti Hensel po celém světě odvádí perfektní práci každý den.

DK-kabelové krabicové rozvodky

Řešení pro širokou škálu požadavků na průmyslové a komerční stavby Ať už je požadavek na instalaci jakýkoli – společnost Hensel má vždy řešení. Využijte široké nabídky technicky vyspělých a praktických produktových řešení v oblasti kabelových krabicových rozvodek.

KV-malé rozváděče do 63 A

Kabelové vstupy přes integrované elastické membrány nebo metrické předlisy Aplikace: odolné proti vlivům počasí, pro nechráněné venkovní instalace nebo do nepříznivých venkovních podmínek

ENYSTAR rozváděče s dveřmi do 250 A

Variabilní skříňový systém pro montáž rozváděčů uživatelem, mohou obsluhovat běžné osoby dle IEC 61439-3.

Mi rozváděčové systémy do 630 A

Variabilní skříňový systém pro montáž rozváděčových kombinací v souladu s IEC 61439-2 vhodný pro vnitřní a/nebo venkovní instalace chráněné před vlivy počasí v průmyslových i komerčních objektech.

Systém kabelových vývodek

pro vstupy kabelů do skříní, jejich utěsnění a odlehčení tahu a nejlepší řešení téměř pro všechny typy vnitřních i venkovních instalací v průmyslových a komerčních objektech.

Naši zákazníci ve více než 80 zemích po celém světě jsou vysoce sofistikovaní. A proto se spoléhají na sílu značky Hensel. Spolu s jedenácti dceřinými společnostmi a 60 obchodními partnery jsme vytvořili úzce propojenou síť partnerů. Tato síť umožňuje přímý kontakt se zákazníky, ať už nás potřebují kdekoli. V České republice jsme pro vás od roku 1993

Hensel, s.r.o.

Chelčického 1386

413 01 Roudnice nad Labem – Bezděkov

Telefon: +420 416 828 500

E-Mail: prodej@hensel.cz

http://www.hensel-electric.cz