Přijďte se seznámit s novými produkty firmy Legrand

 

Ve dnech 30. a 31.srpna se na Elektrotechnické výstavě Soneparu můžete vedle stávajících produktů Legrand těšit také na představení velice zajímavých novinek, které nabízí důmyslné řešení nejen pro vaše pracoviště. Řeč je o nové řadě Incara, jejíž prodej byl spuštěn v červnu.

Incara je řada funkčních, ergonomických elektroinstalačních přístrojů určených pro všechny moderní flexibilních pracoviště od kanceláří po hotely, kavárny, letiště nebo jiná sdílená pracovní prostředí. Byla navržena s ohledem na profesionály i koncové uživatele a nabízí snadnou instalaci, nastavení a obsluhu. Díky škále odstínů a barev tak Legrand v řadě Incara přináší atraktivní a moderní designy, které dodají prémiový vzhled každému prostoru.

Nové výklopné zásuvkové krabice

Díky pop-upům Incara připojíte snadno a rychle své notebooky, chytré telefony, tablety, audio a videosystémy atd. Výhodou je snadné připojení různých elektrických zařízení včetně datového připojení. Lze je osadit různými funkcemi řady Mosaic, a splnit tak specifické požadavky, jakými může být třeba rychlé nabíjení přenosných zařízení. Nabíječky Mosaic 30W Power Delivery s USB typu C jsou speciálně navrženy tak, aby zajistily dokonce rychlejší nabíjení všech zařízení. Dokážou optimalizovat nabíjení automatickým výběrem nejvhodnějšího napětí pro baterii zařízení. Dostupné jsou ve 4 a 8 modulových verzích a jsou dodávany prázdné nebo osazené napájecími nebo datovými funkcemi Mosaic.

Jejich výhodou je extra tenký formát, který diskrétně zapadne do nábytku. Zapuštěná část pop-upu zabírá tak málo místa, že dokonce umožňuje instalaci nad zásuvkou. Široké tlačítko a kryt s tlumičem zajišťují hladké otevírání. Provedení Incara pop-upů (bílá, černá, broušený hliník, hliník) harmonicky ladí s nábytkem v různých dekorech.

Disq´In

Bloky Incara Disq´In kombinují eleganci, sofistikovanost a rychlost instalace. Vylepšete své pracoviště nebo zasedací místnost a poskytněte uživatelům zázemí pro napájení jejich mobilních zařízení. Inovativní systém rychlého upevnění šetří spoustu času při instalaci (patentovaný systém Legrand) a navíc nepotřebujete žádné nářadí.  Disq´In nabízí široký výběr kovových rámů, které zapadnou do vašeho interiéru. Výhodou těchto zapuštěných bloků jsou zarovnané zásuvky (patentovaný systém Legrand), které mají atraktivnější vzhled a zabraňují usazování prachu.

Incara Flip-up je prémiové řešení pro zasedací místnosti s elegantním vzhledem. Zarovnané zásuvky se diskrétně vejdou pod kryt, i když je do sítě připojeno vaše zařízení. Pomocí jednoduchého mechanismu pro otevření se kryt zasune do boxu a vyskočí jednotka se zásuvkami.

Incara Flip-up je k dispozici ve verzích s 8 nebo 12 moduly. Přístup k zásuvkám je z obou stran, což z něj činí ideální řešení pro zasedací místnosti. Kovový kryt, rám a lišta s kabelovými průchodkami má elegantní vzhled, který harmonicky zapadá do interiéru a dělá jedinečný dojem.

Širší nabídku produktů z řady Incara si můžete prohlédnout přijít osobně prohlédnout na Elektrotechnickou výstavu Soneparu ve dnech 30. a 31.srpna, kde se o všech dozvíte veškeré praktické informace ohledně instalace i možností a vyzkoušíte si jejich praktičnost sami. Kompletní nabídku najdete také na stránkách Řešení k pracovnímu stolu | Legrand.cz.