BALS INNOLINQ

Již více než 60 let ve společnosti Bals vyrábíme průmyslové vidlice, spojky a systémy zásuvkových kombinací pro celosvětový trh – technologicky výjimečné výrobky s jasnými výhodami ve formě, funkci, designu a to v nejvyšší kvalitě s pečetí „Made in Germany“.

Nyní však stanovujeme nové standardy – naší průlomovou průmyslovou vidlicí a spojkou: INNOLINQ. Kombinuje naši maximální úroveň inovativních technologií s udržitelně přesvědčivými argumenty pro budoucnost.

V době obav o životní prostředí a dynamických změn klimatu si uvědomujeme naši zvláštní odpovědnost jako společnosti a výrobce. Z tohoto důvodu se pro nás stala nejvyšší prioritou výroba šetrná na zdroje, recyklovatelné materiály, nejvyšší ekologické standardy a neustálé zlepšování naší ekologické účinnosti.

Zcela nově vyvinuto
Naše nová řada INNOLINQ je výsledkem intenzivního výzkumu a vývoje. Kromě toho jsme znovu dále vylepšili naše zavedené a spolehlivé technologie QUICK-CONNECT a MULTI-GRIP a významně je vylepšili novou technologií připojení KONTEX-ULTRA.

Cítíte to v každém detailu: v novém designu, vylepšené ergonomii, maximální stabilitě, větších kontaktních plochách a také sníženém tlaku na zasunutí a vytažení. INNOLINQ je navíc další vidlice a spojka Bals, která neobsahuje žádné olovo. Splňuje tak přísné směrnice EU REACH a RoHS a náš cíl šetřit zdroje a chránit životní prostředí udržitelným způsobem.

BEZPEČNÉ SPOJENÍ

INNOLINQ s technologií QUICK-CONNECT zaručuje bezpečnou instalaci a díky technologii pružinového připojení je odolný vůči vibracím a teplotním výkyvům. Dotykem prstu svorka vizuálně a zvukově uzamkne zasunutý odizolovaný vodič a zajistí spolehlivé a trvalé připojení.

LEPŠÍ ERGONOMIE

Vylepšený tvar pouzdra a kabelové vývodky zjednodušují manipulaci a nabízejí dokonalé uchopení v každé situaci. Ideálně umístěné vybrání pro palec dále zjednodušuje otevírání víčka. To dokazuje, že u této produktové řady se podařilo zkombinovat moderní design s jednoduchou manipulací.

EXTREMNĚ ROBUSTNÍ

Průmyslové vidlice a zásuvky musí být schopny odolat extrémnímu mechanickému, teplotnímu a chemickému namáhání. Proto vyrábíme INNOLINQ z vybraných, recyklovatelných a přesto extrémně odolných materiálů – pro maximální životnost a spolehlivost.

BEZŠROUBOVÁ INSTALACE

Díky technologii připojení QUICK-CONNECT je instalace bez nářadí. Je to tak snadné: odšroubujte pouzdro, protáhněte připojovací kabel otevřenou kabelovou vývodkou MULTI-GRIP. Zasuňte odizolované vodiče do otevřených svorek a zajistěte je jednoduchým kliknutím. Bezpečně uzavřete pouzdro a utáhněte kabelovou vývodku MULTI-GRIP.

NG ENERGY – rozváděče pro fotovoltaiku

Nově v nabídce rozváděče NG ENERGY pro solární sytémy. Rozváděče jsou vyrobeny z kvalitních pouzder a disponují vysokým stupněm ochrany IP67. Tyto rozváděče jsou ideální pro použití pro venkovní instalaci, kde je třeba zajistit bezpečnou distribuci elektřiny.
Pouzdro rozváděče zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a chemickým látkám. Rozváděče jsou tedy vhodné pro použití v nejnáročnějších podmínkách.
Rozváděče mohou být vyrobeny v jakékoliv konfiguraci podle Vašich potřeb a požadavků. Pokud tedy hledáte speciální řešení pro Vaše pracoviště, obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem a rádi Vám vyrobíme rozváděč přesně podle Vašich specifikací.
Věříme, že naše nové rozváděče pro Vás budou spolehlivým a bezpečným řešením pro distribuci elektřiny.

NG ENERGY – staveništní a podružné rozváděče

Aktuální katalog s výběrem základních produktů představuje nejběžnější typy v nabídce staveništních rozváděčů NG ENERGY.
Rozváděče jsou vyrobeny z kvalitních polykarbonátových pouzder a osazeny na pevném a odolném kovovém stojanu. Tyto rozváděče jsou ideální pro použití na staveništích a jiných venkovních pracovištích, kde je třeba zajistit bezpečnou distribuci elektřiny.
Polykarbonátové pouzdro rozváděče zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a chemickým látkám. Rozváděče jsou tedy vhodné pro použití v nejnáročnějších podmínkách a na různých místech. Pevný kovový stojan zase zajišťuje stabilitu a snadnou manipulaci s rozváděčem.
Rozváděče mohou být vyrobeny v jakékoliv konfiguraci podle Vašich potřeb a požadavků. Pokud tedy hledáte speciální řešení pro Vaše pracoviště, obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem a rádi Vám vyrobíme rozváděč přesně podle Vašich specifikací.
Věříme, že naše nové staveništní rozváděče pro Vás budou spolehlivým a bezpečným řešením pro distribuci elektřiny na staveništi.

NG ENERGY – malé a kompaktní rozvaděče SLIM

Společnost N.G. Elektro přináší na trh novinku v podobě malých a kompaktních  / SLIM / rozvaděčů.
Nové rozvaděče jsou vyrobeny ve velice odolném a UV stabilním pouzdře, které zajistí jejich spolehlivost a dlouhou životnost.
Všechny naše rozvaděče jsou osazeny zásuvkami 230V, a v závislosti na typu jsou vybaveny různými přístroji, jako například elektroměrem pro měření spotřeby elektrické energie, spínacími hodinami, USB zásuvkou nebo uzamykatelným vypínačem. Díky této široké škále přístrojů jsou naše rozvaděče ideální pro použití v různých aplikacích a umožňují vám plnou kontrolu nad vaší elektrickou sítí.

NG TOOL – nářadí pro fotovoltaiku

V nabídce profesionálního nářadí NG TOOL nabízíme nářadí pro instalaci fotovoltaických systémů.
Odplášťovač JOKARI PV-STRIP typ NO 30195 pro rychlé a precizní odizolování všech běžných napájecích a bezpečnostních kabelů např.
SOLARFLEX-PV1-F, NSGAFÖU, H05RN-F, H07RN-F atd.
– není nutné nastavit nože na požadovanou hloubku řezu
– přesné odizolování správné délky
– nastavitelný délkový doraz 8,5 a 15mm
– kryt z vysoce kvalitního polyamidu odolného proti opotřebení

Lisovacích kleště typ NL 246 275 s rychloupínáním čelistí a ráčnovým převodem pro pohodlné lisování solárních konektorů MC4. Komfortní dvoukomponentní rukojeť speciálně tvarovaná proti sklouznutí ruky směrem k čelisti.
– ráčnový převod pro snadnější lisování
– automatické uvolnění aretace po dokončení lisování
– možnost regulace přítlaku
– bezpečná ergonomická rukojeť
– možnost rychlé výměny lisovacích čelistí

Čidla pohybu ESYLUX

Nejvýkonnější čidlo pohybu s nejnižší spotřebou, které šetří vaše peníze.
Čidlo pohybu ESYLUX MD 360 Basic je vyráběné v Německu.
zatížitelné spínacím proudem krátkodobě až 78 A
2300 W spínací výkon, 600 W LED
příkon v klidovém stavu < 0,2 W
svorka pro externí tlačítko
spínání při průchodu napětí nulou
varianty s dosahem 8 m, nebo 24 m
výstupní kontrola všech funkcí u každého čidla
záruka 5 let
nyní výrazně levnější!