Partex slaví 75 let!!

Važení obchodní partneři, přátelé,

Partex letos oslavil 75 narozeniny na trhu výroby značení vodičů, kabelů a elektroinstalací. Za poslední dobu jsme vám představili revoluční software Promark Creator s podporou češtiny, několik nových produktů na značení – ať už velmi oblíbený štítek na kabely PPQ, nacvakávací štítek PCT, nové příslušenství, tiskárny atd. Stali jsme se nedílnou součástí celosvětového trhu značení a počítají s námi nejen velké korporáty, ale také lokální výrobci.

Horkou novinkou pro rok 2023 je nový model klávesnicové tiskárny s možností připojení k PC s označením PROMARK-T2000. Klávesnicové tiskárny jsou skvělé v terénu a nový model kromě českého menu nabízí také možnost připojení se přes BlueTooth k mobilní aplikaci Promark Creator Go. Všechny požadavky uživatelů dosavadních modelů byly vyslyšeny a značení elektroinstalací v terénu i v kanceláři je tak ještě snazší.

Naše štítky na kabely PPQ si získávají oblibu po celém světě v oblasti telekom technologií, solárních elektráren, dopravy apod. Proto jsme ve výrobě investovali do nových produkčních strojů na výrobu právě tohoto produktu a mohli tak dostát v rychlosti výroby a dodávek.

V oblasti sociální odpovědnosti jsme hrdí na naší Lööf Foundation, podporující potřebné po celém světě a také velký úspěch našeho R&D oddělení, kterému se podařilo implementovat ekologičtější formu používaných plastů a snížit tak uhlíkovou stopu našich produktů, za což jsme obdrželi i cenu o Švédského institutu. Na první pohled nikdo nic nepozná, ale dopad na životní prostředí je nezanedbatelný.

Těšíme se na vás na našem stánku i mimo

Tým

Partex Ariane