Schneider Electric – 30 let v České republice

Záruka kvality, spolehlivosti a bezpečnosti

Již 30 let se snažíme plnit vaše požadavky, výzvy, doporučení. Každý rok inovujeme stovky produktů, aby byl váš život i práce bezpečnější, stabilnější a komfortnější. Spojujeme nejnovější světové technologie, software a služby do efektivních řešení … pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu i průmysl.
Připojte se k nám, protože…

Life Is On

Zveme vás k návštěvě našeho stánku

I letos vám na Elektrotechnické výstavě Sonepar rádi představíme naše produktové novinky, řešení i další služby, jejichž rychlý přehled uvádíme níže. Stavte se, abyste si kromě informací mohli také odnést netradiční dárek a osvěžit se naší tradiční zelenou!

Motor management s jistotou

Řešení ovládání a spouštění motorů: jejich ovládání, spouštění, ochrana, hlídání a řízení. Vyzkoušejte si náš online konfigurátor … velmi jednoduchý, velmi efektivní, není třeba žádná registrace a za pár minut máte hotovo. Konfigurátor zde

Ušetřete čas sobě i svým zákazníkům, využijte široký přehled vypínačů a zásuvek

Doporučte jim portál se širokou nabídkou vypínačů a zásuvek. Zákazníci si mohou sami vybrat ty nejvhodnější přístroje pro svůj domov. Mohou si vyskládat vypínač a případně promítnout na vlastní stěnu, mohou se inspirovat, naleznou zde tipy a triky, sami si vyspecifikují požadovanou sestavu. Konfigurátor zde

Nová generace LED pracovních světel Thorsman

Používejte při své práci kvalitní LED světla. Nyní s ještě lepší energetickou účinností, s lepší kvalitou světla a delší životností. Smart vychytávky pro upnutí, držení či zavěšení světel vám zrychlí práci. Šikovné řešení drží kabel na místě, aby nezavazel při přenášení a další vylepšení.