Simon 55 – Přijďte se podívat na unikátní elektromateriál s nejtenčím profilem na trhu

Novinka tohoto léta je tu! Řada Simon 55 vás oslní nejen nadčasovým minimalistickým designem, ale i svoji praktičností. Jednoduché geometrické linie, ryzí čistota tvarů a kvalitní netradiční materiály jsme spojili s moderní technologií pod povrchem. Sáhněte si na novinku letošního roku a poznejte všechny vychytávky, které jsou natolik pokročilé, že vám umožní jednoduše a pohodlně sestavit chytrou domácnost.

Štíhlé linie rámečků téměř splývají se stěnou

Rámečky řady Simon 55 jsme navrhli tak, aby se co nejvíce přizpůsobili vašemu interiéru. Tenkost profilu rámečku vzbuzuje dojem vzdušnosti, lehkosti a celek vypínače nebo zásuvky nenarušuje harmonii místnosti. Zároveň si však rámečky drží maximální robustnost díky kvalitním materiálům. Ať už jde o futuristické tvrzené sklo, pravé kovy nebo přírodní dřevo, rámečky i ostatní povrchy jsou nekompromisně odolné proti poškrábání i dotykům.

Tři varianty se trefí do každého vkusu

Protože chápeme, že každý interiér je jiný, řadu elektromateriálu Simon 55 vyrábíme ve třech designových variantách.

Simon 55 Nature oceníte tam, kde osobitým přírodním materiálem rámečku chcete výrazně obohatit prostor nebo podpořit již v interiéru použité materiály.

Stylové rámečky Simon 55 Duo zaujmou dvojitou linií po obvodu. Stylová linka příjemně kontrastuje s tělem rámečku a dává najevo, že tady je něco jinak!

Pro toho, kdo dává přednost klasičtějšímu pojetí máme osobitou Simon 55 Line se striktními sebevědomými rámečky bez příkras.

Moderní technologie převyšující běžný standard

Všechny designové rámečky můžete osadit tím nejmodernějším, co aktuální trendy nabízí. Strojky spínačů a žaluziových ovladačů s příjemným chodem, zásuvky se zabudovanými USB nabíječkami, programovatelné stmívače a termostaty navíc doplňuje široká škála inteligentních ovladačů a senzorů. Z elektromateriálu řady Simon 55 tak jednoduše proměníte každý běžný interiér na chytrou domácnost. Stačí telefon nebo tablet, Wi-Fi a obecná představa o tom, co očekáváte. I přes možnost nastavování a ovládání pomocí aplikace neztratíte možnost klasického ovládání dotykem, jak jste zvyklí. Pro váš maximální komfort umí chytrá domácnost reagovat na hlasové pokyny přes Google Assistant nebo Alexu. Ráno tak roztáhnete žaluzie v celém domě a zapnete kávovar jedním slovem aniž byste museli vstát z postele.

Praktické příslušenství zpříjemňující život

Simon 55 ale není jen krásný na pohled a s hi-tech uvnitř. I drobná vychytávka dokáže potěšit. Nenápadnou uchýtku raz dva připevníte na rámeček a získáte praktický stojan na telefon, který bude při nabíjení v bezpečí a zároveň na něj uvidíte. To se bude hodit třeba při vaření.

Věšáček zase pomůže v situaci, kdy potřebujete rychle pověsit drobný předmět. Ať už oblečení, klíče od auta nebo třeba identifikační kartu v kanceláři.

Simon 480 – Vyzkoušejte naživo nové zásuvkové bloky do nábytku

Nábytkové zásuvkové bloky Simon 480 přinášejí komfort a praktičnost do všech prostor, kde se potřebujete rychle připojit k elektrické i datové síti, k multimédiím nebo nabíjet USB zařízení.

Tři varianty provedení perfektně splynou s nábytkem ve vaší kanceláři nebo domácnosti. Produkty Simon 480 vyrábíme jako skryté zásuvkové bloky pro příležitosti povrchové instalace, jako nenápadné zapuštěné bloky do desek stolů a nakonec jako bloky do konferenčních místností, které poskytnou maximum přípojných míst a možností konfigurace.

Všechny produkty Simon 480 dodáváme jako hotová předkonfigurovaná řešení i jako variabilní sestavy, které si můžete sestavit podle svých potřeb. Variabilita je téměř nekonečná.

Těšit se můžete i na další novinky

Kromě desigové řady Simon 55 a řady zásuvkových bloků Simon 480 vám s radostí představíme další novinky. Nechte se zaujmout neopakovatelným designem geometricky minimalistické řady Simon 100, jež vyhrála cenu za nejlepší produktový design na soutěži Red Dot Design Award. Věříme, že zájem ve vás vzbudí i nedávné rozšíření řady Simon 54, kdy elektromateriál Simon 54 GO přináší výhody chytré domácnosti zakomponované do oblíbených rámečků.

o firmě:

Z rodinné španělské firmy založené v roce 1916 Arturem Simonem jsme se vyvinuli do globálního výrobce širokého spektra elektromateriálu, inteligentních řešení, svítidel a nabíjecích stanic pro elektromobily. Náš holding zahrnující 25 firem má výrobní linky po celém světě, zastoupení v 90 státech a reprezentativní sídlo v centru Barcelony. Kromě důrazu na aktuálnost designu našich výrobků se zaměřujeme na technologickou pokrokovost a maximální kvalitu výroby. Jedinečnou atraktivitu našeho produktového designu dokazuje dvojnásobná výhra na mezinárodní soutěži Red Dot Design Award.

V České republice se o naše zákazníky a partnery stará oficiální distributor, společnost KONTAKT – SIMON.CZ s.r.o..

www.kontakt-simon.cz