Strukturovaná kabeláž Solarix

Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.

Výkon a kvalita

Všechny komponenty systému Solarix jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon a splňovaly nebo dokonce převyšovaly, požadavky definované v mezinárodních standardech pro strukturovanou kabeláž. Systém Solarix rovněž nabízí komponenty, které reagují na nejnovější trendy v oblasti počítačových sítí – např. komponenty z produktové řady Solarix – kategorie 6A, Solarix – kategorie 7 a Solarix – kategorie 7A podporují vysokorychlostní protokol 10GBASE-T, a tedy přenos dat rychlostí 10 Gbps. Komponenty Solarix – kategorie 8 zase dokáží přenést data rychlostí dokonce až 25 Gbps a 40 Gbps (protokoly 25GBASE-T a 40GBASE-T).

Kvalitu a vynikající výkonové parametry strukturované kabeláže Solarix potvrzují certifikáty mezinárodně uznávaných testovacích laboratoří a především více než 700 certifikovaných a již dlouhé roky spolehlivě fungujících instalací v České republice, na Slovensku, i jinde ve světě.

 

Klíčové vlastnosti kabeláže Solarix

  • Kompletní portfolio produktů metalické a optické kabeláže i rozvaděčů,
  • vynikající poměr kvalita, výkon a cena,
  • komponenty splňují požadavky z mezinárodních standardů,
  • výborná skladová dostupnost produktů,
  • jednoduchost a rychlost instalace,
  • reagujeme na trendy a inovace,
  • široká databáze produktových materiálů ,
  • propracovaný systém záruk (např. prodloužená záruka až 30 let).

 

Odkaz na katalog

Pokud máte zájem o tištěnou verzi tohoto katalogu, prosím obraťte se na svého obchodníka v SONEPAR.

Solarixpedia

Solarixpedia představuje unikátní znalostní databáze s graficky orientovanými materiály, které jsou zaměřeny na jednu konkrétní vlastnost nebo specifickou problematiku z oblasti strukturované kabeláže. Materiály jsou rozdělené podle témat a všechny jsou volně ke stažení. Věříme, že zde najdete to, co hledáte. Pokud ne, určitě se nám ozvěte.

YouTube kanál

Podívejte se rovněž na náš YouTube kanál, kde najdete vybraná témata zpracovaná také ve formě videa.