TOP servis spol. s r.o. je jedna z předních tuzemských společností zaměřená svojí činností na oblast výroby Nosných Kabelových Systémů (NKS). Společnost byla založena v roce 1992. Svou činností se zaměřila na výrobu elektroinstalačních kabelových žlabů plechových a v průběhu následujících let ji rozšiřovala o další systémy, až se stala jedním z předních výrobců nosných kabelových systémů v ČR. Hlavním rysem současného vývoje společnosti je její orientace na zákazníka, zkvalitnění dodávaných služeb a výrobků. Tomuto zaměření odpovídá i struktura pracovníků a organizační uspořádání. V současné době má firma 35-40 zaměstnanců.

Hlavní výrobkovou linii společnosti tvoří tyto nosné systémy:

Kabelové žlaby plechové – plechové žlaby plné i perforované s integrovanou spojkou

Kabelové žlaby drátěné – systém tras tvořených drátěnými žlaby

Kabelové žebříky – trasy nacházejí využití zejména v průmyslu

Kabelové příchytky – SONAP pro bezpečné uchycení kabelů

Systém protipožární ochrany – trasy s funkčností při požáru

Mimo výroby jednotlivých systémů zajišťuje firma také technickou podporu pro zákazníky (odborné poradenství pro projektanty i prováděcí firmy) a logistickou podporu dodávek zboží. Samozřejmostí je plnění legislativních požadavků, tzn, že všechny výrobky jsou podloženy potřebnými zkouškami, jejichž provedení potvrzují certifikáty. Vysoké kvality výrobků dosahujeme nejen na základě dlouholetých zkušeností s výrobou NKS, ale zejména vylepšováním a zkvalitňováním výrobních technologií a procesů, či modernizací a inovací designu. Sledování trendů v oblasti NKS nám umožňuje vhodnou alokaci investic do rozvoje technologií a uspokojování potřeb zákazníků. V lednu 2003 byla uvedena do provozu nová linka pro plně automatizovanou výrobu plechových kabelových elektroinstalačních žlabů. Tato linka umožňuje vyrábět prvky do délky až 6 m v typizovaných délkách, případně dle přání zákazníka. Následně byla také modernizována výroba kabelových žebříků. Instalací a zprovozněním nové automatické linky se výrazně zrychlila výroba a kvalita se standardizovala na vysoké úrovni zpracování. V letech 2010–2011 byla do výroby NKS implementována další technologie v oblasti plechových žlabů, která výrazně promluvila do designu, kvality a technických vlastností výrobků. Na jaře 2014 byla otevřená pobočka firmy s vlastním skladem v Hostivici u Prahy, pro rychlejší a kvalitnější poskytování služeb našim zákazníkům v Čechách i Praze. V následujících letech byla výroba optimalizována a probíhala obměna strojního zařízení. Nejzásadnější byl rok 2022, kdy jsme se rozhodli vyjít vstříc průmyslu 4.0 a pořídili svařovacího robota. Tato technologie přináší ještě vyšší kvalitu našich výrobků a lepší optimalizaci výroby. Dále umožňuje zkrácení dodací lhůty při větších objemech svařovaných výrobků. Tyto inovace korespondují s aktuálními požadavky našich zákazníků a my doufáme, že i Vy zde naleznete potřebné informace a v celé šíři našeho sortimentu si vyberete vše potřebné pro realizaci vašich projektů. Zároveň také velmi rádi přivítáme Vaše názory a připomínky.

Do budoucna je naším cílem si současný trend ve zkvalitňování a zlepšování udržet a dále nabízet to nejlepší řešení… které Vás podrží.

 

TOP servis, spol.  s r.o.

Tovární 1/739

643 00 Brno

Tel: 545 232 189

topservis@topservisbrno.cz

 

www.topservisbrno.cz