URMET je italská společnost založená v roce 1937, která se specializuje především na vývoj a výrobu domovních komunikačních systémů.

Nejdůležitější částí portfolia značky Urmet jsou moderní digitální videosystémy. Tyto systémy prochází neustálým vývojem, aby odpovídaly současným požadavkům trhu a zároveň byly platformou pro ostatní produkty výrobců skupiny Urmet. Důraz je přitom kladen stejnou měrou na vysokou technickou úroveň, trvanlivost výrobků i na jejich nadčasový design.

____

FDI je francouzská společnost založená v roce 1989. Je specialistou na přístupové systémy, které sama vyvíjí i vyrábí přímo ve Francii.

Za dobu své působnosti se společnost zavedla jako výrobce spolehlivých a moderních řešení. Poté, co se stala členem Urmet Group, začal se vývoj zaměřovat i na užší propojení s produkty dalších členů skupiny. Jedním z výsledků je unikátní spojení IP přístupového systému IPassan a digitálního systému domovní komunikace Urmet 2Voice.

____

GROTHE je německá společnost založená v roce 1892. Za bezmála 130 let neustálého vývoje se stala jednou z předních evropských značek v oblasti signalizace pro průmyslové i domovní aplikace. Kromě klasické signalizace v podobě houkaček, gongů a majáků naleznete v sortimentu také příslušenství jako jsou zdroje, tlačítka, elektrické zámky a další.

Od vstupu do Urmet Group v roce 2001 se začal vývoj technologií ubírat také směrem k integraci se systémy ostatních členů skupiny.